Barcode-Scanner

Barcode Scanner 4.7.6

آخرین بروزرسانی : چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۲

Barcode Scanner برنامه‌ای ساده و ضروری برای خواندن بارکد اجناس است. معمولا بر روی تمامی اجناس از موارد خوراکی بقالی ها گرفته تا لوازم الکترونیکی، دیجیتالی و … خطوط مشکی رنگی قرار گرفته اند که معرف بارکد آن کالاست.

شما با نصب کردن این اپلیکیشن بر روی گوشی میتوانید، اطلاعات آن را از طریق دوربین و اسکن خودکار استخراج کنید. اطلاعاتی که در این بارکدها قرار گرفته‌اند بسته به سلیقه تولید کننده است مثلا یکی ممکن است قیمت کالا را هم درج کرده باشد، یکی به جای آن آدرس سایت را گذاشته باشد.

به هر حال مواردی مانند نام تولید کننده و مدل دقیق کالا و … در این بارکدها قرار گرفته است. با استفاده از این برنامه میتوانید انواع بارکدهای میله ای و یا بارکدهای جدید تحت عنوان QR Code را بخوانید و اطلاعات نهفته در آن را استخراج کنید. اگر دوربین گوشی شما کیفیت مناسبی داشته باشد سرعت برنامه در اسکن و استخراج اطلاعات بسیار بالاست.

حتی در حین حرکت در جاده اگر بارکدی را بر روی بیلبوردها و استرابردهای تبلیغاتی ببینید با گرفتن گوشی خود به سمت سوژه مورد نظر میتوانید اطلاعات آن را ببینید و در محل مورد نظر ذخیره کنید. نکته جالب توجه این برنامه فعال کردن خودکار لینکهای درون بارکد است. در واقع وقتی بارکدی حاوی url باشد برنامه آن را تبدیل لینکی میکند که با کلیک بر آن به سادگی میتوانیم وبسایت مورد نظر را باز کنیم. بزرگترین مزیت این برنامه سادگی، حجم کم و سرعت بسیار بالای آن در اسکن انواع بارکدهاست.

توصیه میکنیم این برنامه را بر روی دیوایس اندرویدی خود نصب کنید چرا که بعضی از برنامه‌ها مانند اپلیکیشنهای پرداخت قبوض برای کارکرد صحیح نیازمند وجود این برنامه هستند. بعضی از وبسایتهای اینترنتی هم از طریق QR Code لینکهای دانلود را به اشتراک میگذارند که در صورت نصب بودن این برنامه میتوانید با گرفتن برنامه به سمت سوژه مورد نظر اطلاعات را در گوشی خود مشاهده کنید.

Barcode Scanner

 

ویژگیهای Barcode Scanner:

  • توانایی اسکن انواع بارکدهای میله‌ای و QR Code
  • سرعت بالا در استخراج داده ها حتی در حین حرکت
  • امکان به اشتراک گذاری اطلاعات (پیامک، تلگرام، ایمیل و سایر برنامه ها)
  • ذخیره کردن تاریخچه بارکدهای اسکن شده
  • تبدیل خودکار آدرسهای URL به لینکهای قابل باز شدن در مرورگر
  • حجم بسیار کم
  • و …

 

تغییرات این نسخه :

  • حذف باگها

دیدگاه بگذارید

avatar
wpDiscuz