HiNative

دانلود HiNative 4.6.1

آخرین بروزرسانی : دوشنبه ۱۳۹۵/۹/۱

HiNative یک کلاس درس مجازی برای یادگیری زبانهای خارجی از جمله انگلیسی است. با استفاده از این برنامه میتوانید هر نوع سوالی را در مورد هر زبانی مطرح کنید. افراد به زبان مادری خود پاسخ سوال شما را میدهند. یکی از موثرترین روش های یادگیری یک زبان خارجی، تمرین کردن آن زبان در یک محیط واقعی است. این برنامه نیز دقیقا یک محیط مجازی فراهم کرده است که با استفاده از آن کاربران میتوانند برای ارتقای توانایی های خود با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، سوالات یکدیگر را پاسخ دهند و …

HiNative قابلیتهای بسیار جالبی دارد که در کمتر برنامه ای شاهد آن هستیم. مثلا با استفاده از این برنامه میتوانید سوال کنید فلان جمله در فلان زبان به چه صورتی بیان میشود؟ و یا در مورد تفاوت دو یا چند کلمه سوال کنید. معنی اصطلاح خاصی را جویا شوید، در مورد فرهنگ یک کشور خاص میتوانید اطلاعات کسب کنید.

یکی از مهیج‌ترین بخشهای برنامه نظر دادن افراد در مورد تلفظ شماست. به عنوان مثال در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید، شما میتوانید با مراجعه به قسمت سوالات انگلیسی، تلفظ خود را ضبط و ارسال کنید و از افرادی که زبان مادری شان انگلیسی است نظرشان را جویا شوید که آیا تلفظ شما طبیعی است یا نه. افراد میتوانند کوچکترین ایرادات تلفظ شما را بیان کنند و پیشنهادات خود را ارائه دهند.

مزیت این برنامه ها در این است که همه افراد با هدف یادگیری یک یا چند زبان خارجی آن را نصب و در آن ثبت نام کرده اند لذا نگرانی از این بابت وجود ندارد که با محیطی همانند چت روم ها برخورد داشته باشید. اگر مصمم به یادگیری زبان باشید میتوانید با کمی تلاش بیشترین بهره را این برنامه و برنامه های مشابه دیگر ببرید و دوستان خوبی نیز برای تمرین متقابل پیدا کنید. فراموش نکنید این برنامه ها مبتنی بر همکاری جمعی هستند لذا اگر جایی توانستید پاسخ دهید حتما پاسخ دهید!

 

حداقل اندروید مورد نیاز: ۴.۱+

WHAT’S NEW

  • Fixed an issue where voice caching does not work well on some devices.
  • Fixed the crash that occurred on the question detail screen.

دیدگاه بگذارید

avatar
wpDiscuz