My-Boo

دانلودMy Boo 2.3

آخرین بروزرسانی : سه شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۱

به همراه نسخه مود شده (پول بی‌نهایت)


My Boo بازی جالبی برای نگهداری از حیوان خانگی‌تان Boo است. صادقانه بخواهیم بگوییم boo هم در نامگذاری و هم در محیط و گیم پلی، کپی بردای آشکاری از بازی محبوب پوو است. این سبک از بازی برای اولین بار توسط بازی پوو طرفداران بسیاری پیدا کرد. بعد از سالها از ارائه پوو، بازی های مشابه دیگری نیز در مارکتها عرض شدند که boo یکی از محبوبترین ها در این زمینه است.

در این بازی شما یک حیوان خانگی بامزه دارید که نگهداری از آن وظیفه شماست. بایستی سر وقت به بوو غذا بدهید تا گرسنه نشود. گرسنگی باعث ضعف پوو میشود که این موضوع امتیاز شما را کاهش خواهد داد. گهگاهی بایستی با او بازی کنید. او را تمییز و مرتب کنید. ظاهرش را زیباتر کنید. حیوان خانگی شما بازی میکند گاهی اوقات خودش را خاکی و کثیف میکند. شما باید اون را حمام کنید تا تمییز شود.

این سبک از بازی ها بیشتر حالت آموزشی دارند و توان مدیریت و اولویت بندی امور را سنجش میکنند. همه چیز در این بازی بایستی با حساب و کتاب و سر موقع انجام شود دقیقا مانند دنیای واقعی که هر کاری بایستی طبق برنامه و بر اساس شرایط آن انجام شود. اگر پوو را قبلا بازی کرده‌اید و از آن لذت برده‌اید قطعا از این بازی نیز لذت خواهید برد.

My Boo

 

ویژگی‌های My Boo :

  • محیط رنگارنگ و گرافیکی و جذاب بازی
  • امکان زیبا کردن حیوان خانگی، حمام بردن، غذا دادن، بازی کردن و…
  • وجود بازی های کوچک برای کسب امتیازات بیشتر و عوض شدن حال و هوای بازی
  • انواع خوراکی ها از جمله میوه، پیتزا و …
  • امکان سفارشی سازی بازی با کسب امتیازت بیشتر
  • و …

WHAT’S NEW

– Get ready for Valentine’s Day exclusives
Stay tuned for more My Boo updates and areas to explore!
Don’t forget to rate us and write a review. It help us a lot!

دیدگاه بگذارید

avatar
wpDiscuz