WhatsApp

دانلود WhatsApp Messenger 2.17.86 واتس اپ اندروید

آخرین بروزرسانی : دوشنبه ۱۳۹۵/۹/۱

WhatsApp یک پیام رسان ساده، خلوت و به دور از حاشیه است. با استفاده از این برنامه میتوانید با کیفیتی عالی با دوستان خود صحبت کنید. برایشان پیغامهای متنی، تصویری، صوتی، ویدیویی و … ارسال کنید.

استفاده از این برنامه هیچ هزینه ای در بر ندارد و تنها با یک اینترنت معمولی میتوانید با هر فردی در هر نقطه از دنیا ارتباط متنی و صوتی برقرار کنید. واتس اپ قابلیت چت گروهی نیز دارد و با استفاده از آن میتوانید یک جمع دوستانه برای گپ و گفت راه اندازی کنید.

چندی است که نسخه تحت وب این برنامه قدرتمند نیز در اختیار کاربران قرار گرفته است و اکنون کاربران پیغامها و تماسهایشان را میتوانند در کامپیوتر شخصی نیز ارسال و دریافت کنند.

بعد از نصب برنامه به صورت خودکار تمامی کانکتهای شما که این برنامه را در گوشی خود نصب داشته باشند به لیست تماس شما در واتس اپ افروده میشوند. زمانی که اینترنت قطع است میتوانید پیغام آفلاین بگذارید و هر وقت کانکت شدید پیامتان به صورت خودکار ارسا میشود.

از دید ما ادعای سازنده در مورد ویژگی های برنامه کاملا صحت دارد و این برنامه در جایگاه یک مسنجر، بسیار بدون نقص و عالی ظاهر شده است. در بخش تماس صوتی حتی با سرعت های پایین اینترنت هیچ قطعی در انتقال صدا ایجاد نمیشود. برنامه بسیار روان و بدون لگ اجرا میشود.

رابط کاربری زیبا، خلوت و جمع و جوری برای این برنامه تدارک دیده شده است.شرکت سازنده این اپلیکیشن به دور از هیاهو و به آرامی در توسعه پروژه گام بر میدارد و به شدت بر روی حفظ کیفیت و پایداری برنامه انرژی و زمان صرف شده است. اگر بخواهیم شک و تردید در مورد هزینه های میلیاردی این اپلیکیشن را کنار بگذاریم در بین مسنجرها لقب پایدارترین و با کیفیت‌ترین را برای آن برمی‌گزینیم.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
wpDiscuz